Chalupa byla prodána.

  

Nabízíme nevšední zážitek pro milovníky přírody a ekologického způsobu života.

Bydlení v příjemném, klidném prostředí na okraji obce, v soukromí, v nově postavené dřevěném nízkoenergetickém domě, postaveném v roce 2009.

 

 

     Nízkonákladový dřevěný dům, který postavila obec Jindřichovice pod Smrkem jako jeden z osmi domů v ojedinělém ekologickém projektu. Více informací o této unikátní ekologické chalupě můžete získat na stránkách obce.

    Chalupa se nachází na okraji Jindřichovic pod Smrkem.

    Jedná se o ekologickou dřevostavbu. Skelet budovy je dřevěný, stěny tvořeny z Ekopanelů. Chalupa je navržena tak, aby šetřila energie. Dům má vlastní studnu, domácí čističku odpadních vod a tepelné čerpadlo (chalupa je vytápěna v přízemí topením v podlaze, v patře jsou radiátory).

    Celková obytná plocha chalupy je 135m2. Pozemek, který k domu náleží, je zatím upraven jen částečně a není oplocen, má rozlohu 3.600m2.

    K chalupě vede zpevněná příjezdová cesta z obecní komunikace. Parkovat je možno buď na ní a nebo v garážovém přístřešku.

    V celém domě jsou ekologická dřevěná okna. Bezpečnostní dřevěné vchodové dveře.

    V přízemí chalupy je dřevěná kuchyň vyráběná na míru s indukční varnou deskou.

    Podlaha celého přízemí je tvořena přírodní terakotovou dlažbou, pod níž je umístěno podlahové topení.

    U vchodu do domu je umístěna technická místnost s tepelným a vodním čerpadlem. V přízemí je dále koupelna s WC, umyvadlem, sprchovým koutem a přípojkou na automativkou pračku.

    Světnice, která slouží z části jako jídelna a z části jako společný pokoj vyplňuje zbylý prostor přízemí. Je zde druhý vchod do domu (využíván spíše v létě. Lze využít komín ke kamnům.

 

 

undefined

undefined

undefined

     V patře je druhá koupelna s vanou a WC , 4 pokoje , šatna a balkon.

     V pokojích a na chodbě je povoucí podlaha. Vytápění pomocí radiátorů.

  

 

 

Kromě příjemného interiéru Chalupy U Vrtule Vás čeká také nádherný výhled na Jizerské hory.

undefined

Těšíme se na Vás !