Máme nové jméno „U Vrtulky“

06.12.2010 21:02

Rozhodly jsme náš domeček pojmenovat a v nejbližší době jej i viditelně označíme jeho novým jménem tak, aby k nám všichni návštěvníci jednoduše trefili. Vzhledem k tomu, že jsme přeci jen ekologové nebo se za ně alespoň někdy považujeme, nebude ve tmě svítit. Jezděte buď za světla a nebo si budete muset poradit jinak.

Proč „U Vrtulky“?

Je to taková slovní hříčka. Z oken je vidět na nedaleké vrtule větrné elektrárny. Můžete je kontrolovat, jestli se točí. A když se zastaví, rychle si uvařit čaj nebo kafe, protože, když budou dlouho stát, může dojít elektřina. Nebojte, i na takové případy myslíme. Máme v plánu koupit rotoped s transformátorem a když se Vám nebude chtít platit za ubytování, můžete nám vyrábět elektřinu.

Pro ty, kdo nás znají (což jsou samozřejmě Modří), už vědí, že Vrtulka je naše milovaná a jediná ridgebacka, která nás v létě, ve svých nedožitých 8 letech, opustila. Protože ji máme rády a ona měla ráda Jindřichovice (sami poznáte na vstupních dveřích, jak moc náš dům žrala) uctíváme zároveň tímto pojmenováním i její památku.

 

Ať se Vám „U Vrtulky“ líbí.